Türkiye'nin her yerine
Ankara Tel : (0312) 350 85 54
(0312) 353 10 10
Gsm : (0532) 294 99 17
(0532) 663 85 94

  Çayyolu Evden Eve Nakliyat
  Çankaya Evden Eve Nakliyat
  Akyurt Evden Eve Nakliyat
  Akköprü Evden Eve Nakliyat
  Bala Evden Eve Nakliyat
  Ayaş Evden Eve Nakliyat
  Altındağ Evden Eve Nakliyat
  Beypazarı Evden Eve Nakliyat
  Çamlıdere Evden Eve Nakliyat
  Çubuk Evden Eve Nakliyat
  Elmadağ Evden Eve Nakliyat
  Etimesgut Evden Eve Nakliyat
  İncek Evden Eve Nakliyat
  Gaziemir Evden Eve Nakliyat
  Gölbaşı Evden Eve Nakliyat
  Güdül Evden Eve Nakliyat
  Haymana Evden Eve Nakliyat
  Kalecik Evden Eve Nakliyat
  Kazan Evden Eve Nakliyat
  Keçiören Evden Eve Nakliyat
  Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat
  Mamak Evden Eve Nakliyat
  Nallıhan Evden Eve Nakliyat
  Polatlı Evden Eve Nakliyat
  Sincan Evden Eve Nakliyat
  Şereflikoçhisar Evden Eve Nakliyat
  Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Merkezimiz Ankara' da olmakla beraber İstanbul şubemizde faaliyetlerine başlamıştır. Güçlü dinamik   ekip, gerekli kapasitedeki ekipmanlarımızla, taşımacılıkta lider konuma yükselmek isteyen Aşkın   Nakliyat'a 24   saat boyunca erişebilirsiniz.Tam Donanımlı Ekiplerimiz Hizmetinizde! Eşyalarınızın hasar görmemesi için profesyonel bir şekilde paketlenmesi ve ambalajlanması gerekmektedir. Bu nedenle tecrübeli ekiplerimiz gerekli eğitimden geçirilmiştir ve tüm eşyalarınızı dikkatlice nakliyata hazırlamaktadır. Son model araçlarımıza aynı özenle yerleştirilen eşyalarınızın araç içerisinde zarar görmesi de özel yöntemlerimiz sayesinde önlenmektedir.

İlk öncelikle expertlerimiz eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir. Eğer anlaşma olursa o dakika yetkili olan expert ile müşteri arasında bir sözleşme yapılarak   taşıma olayı kağıt üzerine aktarılır.

 

Expertin gelmesinin amacı yalnızca fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek,  sigorta değerini öğrenmek, taşımada kullanılacak araçları ve taşımaya gidecek olan eleman sayısını  belirlemektir.

Eğer eşyanız bize göre çoksa, bir gün önceden iki  eleman gelip ambalaj yapar. İkinci gün direkt olarak   taşıma işlemine geçilir. Eşyanız normal ise aynı gün elemanlar ambalajlama yapıp sonrada taşıma işleine geçerler.   Ambalaj   malzemeleri olarakta "Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, vb." Avrupa' dan   ithal pet graft  kağıtlarla ambalaj yapılır.  Kırılacaklar ise beyaz kağıtlara sarılıp karton kutulara   yerleştirilir.

Eşyanın gideceği yerde eşya sahiplerinden bir  kişinin bulunması yeterlidir.Sebep ise eşyaların   nereye konulacağı hakkında bilgi verilmesidir. Bununla birlikte müşterimiz taşıma bitmiştir diyene kadar   elemanlarımız işlerini bitirmiyorlar.Yapılması gereken ve yapabilecekleri herşeyi yapıyorlar.

Nakliyat Firmalarımız 

İstanbul Anadolu Yakasında en büyük evden eve nakliyat firması kuşkusuz Aşkın Nakliyat'tır. İstanbul ve Ankara olmak üzere şüphesiz en iyi hizmeti karşınıza sunmaktadır.Başkent Ankara'nın tüm semtlerine ve mahallerine nakliyat hizmeti vermekteyiz. Sadece ev taşımacılığı değil, işyeri, fuar, fabrika, atölye, ofis nakliyatında da firmamız profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedir. Ankara evden eve nakliyat hizmetlerimiz kapsamında en güvenilir yöntemler en deneyimli ekiplerimiz tarafından uygulanmakta ve eşyalarınız hiçbir zarar görmeden yeni adresinize taşınarak yerleştirilmektedir.

  ​