Türkiye'nin her yerine
Ankara Tel : (0312) 350 85 54
(0312) 353 10 10
Gsm : (0532) 294 99 17
(0532) 663 85 94

  Çayyolu Evden Eve Nakliyat
  Çankaya Evden Eve Nakliyat
  Akyurt Evden Eve Nakliyat
  Akköprü Evden Eve Nakliyat
  Bala Evden Eve Nakliyat
  Ayaş Evden Eve Nakliyat
  Altındağ Evden Eve Nakliyat
  Beypazarı Evden Eve Nakliyat
  Çamlıdere Evden Eve Nakliyat
  Çubuk Evden Eve Nakliyat
  Elmadağ Evden Eve Nakliyat
  Etimesgut Evden Eve Nakliyat
  İncek Evden Eve Nakliyat
  Gaziemir Evden Eve Nakliyat
  Gölbaşı Evden Eve Nakliyat
  Güdül Evden Eve Nakliyat
  Haymana Evden Eve Nakliyat
  Kalecik Evden Eve Nakliyat
  Kazan Evden Eve Nakliyat
  Keçiören Evden Eve Nakliyat
  Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat
  Mamak Evden Eve Nakliyat
  Nallıhan Evden Eve Nakliyat
  Polatlı Evden Eve Nakliyat
  Sincan Evden Eve Nakliyat
  Şereflikoçhisar Evden Eve Nakliyat
  Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Fuar Taşımacılığı

Fuar taşımacılığı son derece önemli  bir iştir. Malzemelerinizin en rahat , en dikkatli ve en hızlı şekilde fuar alanına taşınması ve standınıza teslim edilmesi için uzmanca bir çalışma gerekmektedir. Fuar yerine taşınacak ürünlerin doğru bir şekilde ambalajlanması ve ürünün çeşidine en uygun şekilde taşımacılığın gerçekleşmesi son derece ciddi bir konudur ve dikkatli bir çalışma gerektirmektedir.

Fuarlar bir firmanın vizyonunu ve misyonunu halka gösterdiği en önemli tanıtım araçlarıdır. Bu nedenle fuarda sergilenecek ürünlerin hem çeşitlilik hem de görsellik açısından özenerek seçilmiş olması gerekmektedir. Fuarda sergilenecek ürün çeşidinin fazla olması da nakliye firmasının başarılı olmasını gerektirmektedir. Nakliye şirketimiz bu dalda sizler için yılların tecrübesi ile en kaliteli hizmeti sağlamakta ve başarınız için ne yapılması gerekiyorsa yapmaktadır.

 

Fuar standına ister şehir içi ister şehir dışı olsun ürünlerin zarar almadan taşınması için paketleme işlemine kadar her ayrıntı ile baştan sona ilgilenmekte olan firmamız sizlerin en kaliteli ve güvenilir hizmeti alabilmesi için gerekli tüm çalışmaları yapmakta ve alt yapıyı oluşturmaktadır. Fuar esnasında ihtiyaç olması dâhilinde satışını sağladığınız ürünlerinde şehir içi ya da şehirlerarasında transferini sağlama imkânımızda mevcuttur.

Bununla yanında fuar bitiminde de ürünlerinizi standınızdan alıp ve yeniden paketleme işlemini yaparak iş yerinize taşımaktayız. Sizlerde yılların tecrübesinin kazandırmış olduğu deneyimlerimizden yararlanmak isterseniz bize bir telefon açarak görüşme yapmanız yeterli. Siz nereye giderseniz  biz de orada olacağız.