Türkiye'nin her yerine
Ankara Tel : (0312) 350 85 54
(0312) 353 10 10
Gsm : (0532) 294 99 17
(0532) 663 85 94

  Çayyolu Evden Eve Nakliyat
  Çankaya Evden Eve Nakliyat
  Akyurt Evden Eve Nakliyat
  Akköprü Evden Eve Nakliyat
  Bala Evden Eve Nakliyat
  Ayaş Evden Eve Nakliyat
  Altındağ Evden Eve Nakliyat
  Beypazarı Evden Eve Nakliyat
  Çamlıdere Evden Eve Nakliyat
  Çubuk Evden Eve Nakliyat
  Elmadağ Evden Eve Nakliyat
  Etimesgut Evden Eve Nakliyat
  İncek Evden Eve Nakliyat
  Gaziemir Evden Eve Nakliyat
  Gölbaşı Evden Eve Nakliyat
  Güdül Evden Eve Nakliyat
  Haymana Evden Eve Nakliyat
  Kalecik Evden Eve Nakliyat
  Kazan Evden Eve Nakliyat
  Keçiören Evden Eve Nakliyat
  Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat
  Mamak Evden Eve Nakliyat
  Nallıhan Evden Eve Nakliyat
  Polatlı Evden Eve Nakliyat
  Sincan Evden Eve Nakliyat
  Şereflikoçhisar Evden Eve Nakliyat
  Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Büro Taşımacılığı

Öncelikle büro taşımacılığında şirketimiz expertiz gönderek işyeri, ofis veya şirketin eşya miktarı ne tür araçların , ne kadar personelin kullanılacağı , taşımanın ne kadar süreceği hakkında yöneticilerimize bilgi verir. Şirketimizin yönetici kadrosu nakliyat için bir değerlendirme yaparak ofisin veya işyerinin taşınma maliyetini belirterek  fiyat teklifini fax veya email yoluyla taşınacak firmaya gönderilerek bildirilir . Anlaşma olduğu takdirde Aşkın Nakliyat taşıma işlemi kağıt haline  getirilerek  karşılıklı yazılı sözleşme yapılır. Taşıma yapmadan önce expertizden alınan bilgi doğrultusunda paketleme malzemesi ve personel ayarlanmasını yaparak taşımada günü oluşabilecek sıkıntıların önüne geçilir. İşyeri görevlileri nakliye personelleriyle değil direk olarak Aşkın Nakliyat  müşteri temsilcisi veya personel şefi ile muhatap olur.

Yapılan iş yeri taşıma işlemi çerçevesinde; masalar, dolaplar ve demonte olan mobilyalar sökülüp paketlenmesi yapılarak numara verilir, taşınacak masa ,dolap veya komidin gibi işyerinde çalışan personelin iş veya iş sahasına ait evrak çanta vb. araç gereçlerde kolileme yapılır ve kime ait ise numaralandırılarak elemanın taşınma bittikten sonra kolayca ulaşmasını sağlar.

  

Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni iş yerinizdeki yerleştirme kargaşası önlenmiş olur.Tüm dosya ve klasörler paketlenir.Hangi personele aitse o personelin adı yazılır.Mobilyalar taşınma sırasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular konulması işlemleri yapılır. Eğer mobilyalarda her hangi bir zedelenme olursa firmamız bu mobilyaları taşıma işlemi bittikten sonra hasar alan mobilyaları atölyemize getirerek tamiri yapılıp işyerinize veya ofisinize teslim edilir.

Büro eşyalarınız yeni iş yerinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilerek dizayn edilir.

Bilgisayar ve elektronik malzemelerin  paketlenmesi diğer malzemelerin paketlenmesinden çok farklı konusunda uzman olan personelimiz tarafından ayrı ayrı paketlenir. Monte ve demonte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır.Tüm bu dikkatli, özenli ve tedbirli hizmete rağmen Aşkın Nakliyat yinede tedbiri elden bırakmayarak taşınan iş yerinin istekleri doğrultusunda sigortaya tabi tutar .