Türkiye'nin her yerine
Ankara Tel : (0312) 350 85 54
(0312) 353 10 10
Gsm : (0532) 294 99 17
(0532) 663 85 94

  Çayyolu Evden Eve Nakliyat
  Çankaya Evden Eve Nakliyat
  Akyurt Evden Eve Nakliyat
  Akköprü Evden Eve Nakliyat
  Bala Evden Eve Nakliyat
  Ayaş Evden Eve Nakliyat
  Altındağ Evden Eve Nakliyat
  Beypazarı Evden Eve Nakliyat
  Çamlıdere Evden Eve Nakliyat
  Çubuk Evden Eve Nakliyat
  Elmadağ Evden Eve Nakliyat
  Etimesgut Evden Eve Nakliyat
  İncek Evden Eve Nakliyat
  Gaziemir Evden Eve Nakliyat
  Gölbaşı Evden Eve Nakliyat
  Güdül Evden Eve Nakliyat
  Haymana Evden Eve Nakliyat
  Kalecik Evden Eve Nakliyat
  Kazan Evden Eve Nakliyat
  Keçiören Evden Eve Nakliyat
  Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat
  Mamak Evden Eve Nakliyat
  Nallıhan Evden Eve Nakliyat
  Polatlı Evden Eve Nakliyat
  Sincan Evden Eve Nakliyat
  Şereflikoçhisar Evden Eve Nakliyat
  Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Fabrika Taşımacılığı

Tecrübeli ve profesyonel kadromuz ile firmamız fabrikanıza ait tüm eşya ve malzemeler , ürün , makina ve her türlü eşya ve materyallerinizi taşıma hizmetini sağlıyoruz. Fabrikanızda yer alan tüm eşyalarınızın ve araçlarınızın bulunmakta olduğunuz yerden diğer bir yere herhangi bir problem olmadan ve zarar almadan taşınmasını sağlamak için Aşkın Nakliyat'ın size bir telefon uzaklıkta olduğunuzu belirtmek isteriz. 

Tüm şirketler taşınma sırasında oluşabilecek iş gücü kaybını en aza indirmek isterler. Aşkın Nakliyat olarak bu konuda en yüksek seviyede çalışma yaparak hem maddi hem manevi bütün iş kaybınızın en aza düşürülmesini sağlıyoruz. Fabrika taşımacılığında iş kaybını en aza düşürmek için dikkat edilmesi  gereken önemli hususlar bulunmaktadır. Bunların içinde en önemlisi taşıma yapılacak günün iyi belirlenmesidir. Mesela, Cumartesi günü saat 16.00'a kadar mesai yapan bir fabrikanın iş bitiminde hemen taşıma işlemi başlatıldığı zaman Pazar günü yeni fabrikaya taşıma işlemleri yerine getirilmiş olur ve Pazartesi sabahına kadar yeni yerin faaliyete başlatması sağlanır hiç iş kaybı yaşanmaz. Fabrika taşımacılığında malzemelerin ağırlığına ve kapladığı alana göre araç ve eleman temini çok önemlidir.  Yeni fabrikanın faaliyete başlayabilmesi için zaman sorununu ortadan kaldırmak adına gerekli eleman ve aracın iyi belirlenmesi gerekir.

 

Fabrika taşımacılığı Türkiye 'de bir çok evden eve nakliyat şirketini aşan bir nakliye hizmetidir. Bu nedenle Aşkın Nakliyat'ı tercih ederek sıkıntısız, güvenli, rahat bir taşıma hizmetinin keyfini yaşarsınız. İş kaybınız ve taşıma maliyetleriniz en az seviyelere düşmüş olacaktır.

Aşkın Nakliyat önce iş güvenliğini sağlayıp gereken önlemleri aldıktan sonra fabrikadaki makinaların eşyaların paketleme ve yükleme işine başlanır. Fabrika taşıma fabrikadan fabrikaya nakliyat nakliyat hizmeti Aşkın Nakliyatın kalite standartlarına uygun olacak  bir şekilde taşınır. Fabrika taşınırken kesinlikle taşınacak makinaların tesisatların ve eşyaların nasıl taşınacağının planlanması ve iş yeri sahipleri ile uygun bir koordinasyon hazırlığı gerektirir. Bütün fabrikadaki eşyaların dikkatle demonte edilmesi ve nakil işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilerek yerleştirilmelidir. Aşkın Nakliyat tüm nakliye eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli ehemmiyeti göstermektedir.