Türkiye'nin her yerine
Ankara Tel : (0312) 350 85 54
(0312) 353 10 10
Gsm : (0532) 294 99 17
(0532) 663 85 94

  Çayyolu Evden Eve Nakliyat
  Çankaya Evden Eve Nakliyat
  Akyurt Evden Eve Nakliyat
  Akköprü Evden Eve Nakliyat
  Bala Evden Eve Nakliyat
  Ayaş Evden Eve Nakliyat
  Altındağ Evden Eve Nakliyat
  Beypazarı Evden Eve Nakliyat
  Çamlıdere Evden Eve Nakliyat
  Çubuk Evden Eve Nakliyat
  Elmadağ Evden Eve Nakliyat
  Etimesgut Evden Eve Nakliyat
  İncek Evden Eve Nakliyat
  Gaziemir Evden Eve Nakliyat
  Gölbaşı Evden Eve Nakliyat
  Güdül Evden Eve Nakliyat
  Haymana Evden Eve Nakliyat
  Kalecik Evden Eve Nakliyat
  Kazan Evden Eve Nakliyat
  Keçiören Evden Eve Nakliyat
  Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat
  Mamak Evden Eve Nakliyat
  Nallıhan Evden Eve Nakliyat
  Polatlı Evden Eve Nakliyat
  Sincan Evden Eve Nakliyat
  Şereflikoçhisar Evden Eve Nakliyat
  Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Banka Taşımacılığı

Banka taşımacılığı hizmetimizle bankalara özel interaktif taşımacılık çözümleri üretiyoruz. Kurumsal banka taşımacılığında kullandığımız araçlar banka taşımacılığı için gerekli materyal, donanım ve araçlara sahiptir. Banka taşımacılığı ekip üyelerimizin tamamı alanında profesyonel bireylerden oluşmaktadır. Bu hizmetimizde dosya ve klasörlere özel çeşitli boy ve ebatlarda koliler kullanıyoruz. Bu koliler taşıma işlemi esnasında numaralandırılmakta ve doğabilecek karışıklığın önüne geçilmektedir.

Banka taşımacılığında zamanın ne kadar kıymetli olduğunun farkındayız. Bu sebepten dolayı gerektiğinde birden fazla nakliye aracı ve geniş bir ekiple hizmet vermekteyiz. Taşımacılık işlemi öncesinde nakliye ekspertlerimizin taşınacak eşyaları yerinde inceleyip gördükten sonra en doğru taşımacılık planını hazırlamasıda zaman kazanmak için aldığımız önlemlerden biridir.

 

Banka taşımacılığı hizmeti firmamız tarafından kurumsal taşımacılık hizmeti altında verilen oldukça dikkat gerektiren bir taşıma türüdür. Aşkın Nakliyat, bu konunun ehemmiyetini ve bilincini kadrosu ile birlikte taşımaktadır.

Bankacılık sektöründe yer değiştirmenin ciddi bir sıkıntı olduğu bilinen bir durumdur. Bu zor durumun en önemli kısmı da; bankamatik cihazları, iç teçhizat ve dosyalar bunlara ek olarak; bilgisayar, masalar ve diğer donanımların yeni merkezlerine taşınabilmesi olarak bu sıkıntılarınıza hızlı ve pratik çözümler üretiyoruz. Bankanızı en kısa sürede sorunsuz olarak taşıyoruz.

Banka Atmleri taşınmaktadır.Şubedeki tüm bilgisayarlar ve aparatları paketlenir.Banka mermurları tarafından kullanılan masa ve gereçler paketlenir.Bankada kullanılan para kasaları ve para sayma makinaları ambalajlanır.Bankada kullanılan dolaplar ambalajlanır.Banka şubelerinde kulllanılan tüm demirbaş ve eşyalar özenle ambalajlanır.Şubenin büyüklüğüne göre birden fazla araç ile nakliye hizmeti verilir.

 

Banka taşımacılığında doğru adres Aşkın Nakliyat...