Türkiye'nin her yerine
Ankara Tel : (0312) 350 85 54
(0312) 353 10 10
Gsm : (0532) 294 99 17
(0532) 663 85 94

  Çayyolu Evden Eve Nakliyat
  Çankaya Evden Eve Nakliyat
  Akyurt Evden Eve Nakliyat
  Akköprü Evden Eve Nakliyat
  Bala Evden Eve Nakliyat
  Ayaş Evden Eve Nakliyat
  Altındağ Evden Eve Nakliyat
  Beypazarı Evden Eve Nakliyat
  Çamlıdere Evden Eve Nakliyat
  Çubuk Evden Eve Nakliyat
  Elmadağ Evden Eve Nakliyat
  Etimesgut Evden Eve Nakliyat
  İncek Evden Eve Nakliyat
  Gaziemir Evden Eve Nakliyat
  Gölbaşı Evden Eve Nakliyat
  Güdül Evden Eve Nakliyat
  Haymana Evden Eve Nakliyat
  Kalecik Evden Eve Nakliyat
  Kazan Evden Eve Nakliyat
  Keçiören Evden Eve Nakliyat
  Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat
  Mamak Evden Eve Nakliyat
  Nallıhan Evden Eve Nakliyat
  Polatlı Evden Eve Nakliyat
  Sincan Evden Eve Nakliyat
  Şereflikoçhisar Evden Eve Nakliyat
  Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Kurum Taşımacılığı

Aşkın Nakliyat şirketinin bir başka özel hizmeti kurumsal taşımacılıktır.Okul, ofis, şirket binası, kamu kurumu ve kuruluşu, eczane, market, her türlü atölye, hastane gibi çok özel hizmet verilmesi gereken binalardan diğer binaya büyük bir titizlik ve ehemmiyetle nakliye yapılmaktadır. Önce taşınacak binada keşif yapılır.Tecrübeli eksperler tarafından önceden taşınacak tüm eşyalar tek tek tespit edilir. Paketlememe hizmeti kullanılacak malzemeler ve nakliye araç veya araçları belirlenir. Makul bir fiyat çıkarılır. Anlaşma yapıldığı takdirde belirlenen gün ve saatte taşıma işlemi Aşkın Nakliyat tarafımızca büyük bir itina ile yapılarak bitirilir.Tüm eşyalar firmanın anlaşmalı sigorta şirketi tarafından sigortalanır.

 

Böylece taşınma ve nakliye sırasında oluşabilecek en küçük zarar bile sigorta garantisi altına alınmış olur. Alanında son derece tecrübeli ve  profesyonel elemanlarımız ile kırılacak eşya taşınıyormuş gibi Kamu Kurum ve kuruluşlarına ait malzeme,büyük bir dikkat ve ehemmiyetle taşınır. Taşınma sırasında hiçbir problem çıkmaması için firma tüm gücünü seferber eder.Taşınılan yere varıldığında her eşyanın olması gereken yere güvenli bir şekilde bırakılması için tüm elemanlar önemle çalışır.

Ankara' da bu tür kurumların taşınma işlemlerinin gerektirdiği kadar araç, eleman ve taşıma malzemesi şirketimiz tarafından eşya tespiti yapıldıktan sonra sağlanır ve taşıma işlemi istenilen tarihler arasında başlanıp bitirilir.Taşınacak eşyalar şirketimiz tarafından sigortalanır, Taşıma işlemi en az ev eşyası kadar dikkatli bir biçimde gerçekleştirilir.